BİZ KİMİZ

Markanın bilgi birikimine en üst seviyede sahip olan MAİS Bursa, sıcak bir ortamda otomobilinizden keyif almanız ve yıllarca Renault ve Dacia kullanmanız için çalışıyor;

■ Servis kalitesi; servisimiz ISO – BVQI sertifikalıdır ve müşteri memnuniyetimiz sürekli takip edilmektedir.
■ Renault/Dacia Ticari ve Binek araçlarının en geniş seçeneklerini mağazamızda bulabilirsiniz.
■ Filo ekibimiz gerek satış aşamasında gerekse servis aşamasında sizi ve firmanız için optimum çözümleri üretmektedir.
■ Üst yapılı araçlarda ihtiyacınıza uygun ürün çözümleri sağlıyoruz.
■ Bakım onarım hizmetimiz, randevu alınmasından başlayarak aracınız teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir. 
■ Mağazamızda veya servisimizde beklemeyi tercih etmeniz durumda sizler için hazırlanmış özel alanlarda dinlenebilir, TV seyredebilir, kablosuz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
■ Aracınızı adresinizden alıp, bakımını yaptıktan sonra yine size teslim ediyoruz.
■ Karoseri, hasar onarımları; servisimizi birçok sigorta firması ile anlaşmalı olup en hızlı ve en kaliteli onarım işlerini gerçekleştirirken evrak işlerini de sizin adınıza takip etmektedir.
■ Yedek parça ve aksesuar hizmetimiz: referans bazlı yedek parça stokumuz, aracınızın hareketsiz kalmasını engellemek için hizmetinizdedir. 
■ Hareketsiz durumlarda kullanımınıza sunulmak üzere bekleyen Artı Oto hizmetimiz mevcuttur.

 

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.