TESİSİMİZ

21.400 m2 alan sahip tesisimiz; Ataevler Mahallesi, İzmir Yolu Caddesi No:226 Nilüfer BURSA adresinde kurulmuştur.

3.800 m2 alana kurulmuş "showroom"umuzda Renault ve Dacia markalarına ait en geniş ürün gamını inceleyebilir, deneme sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte ihtiyacınıza ve işinize en uygun ticari araçlarımızı da showroommuz da yakından tanıyabilirsiniz. İkinci el araç almayı düşünüyorsanız showroom içinde yer alan 2.el araç bölümümüzde portföyümüzdeki araçları inceleyebilirsiniz.


4.700 m2 alana kurulu servisimiz en güncel ve en modern teçhizatla donatılmıştır. Çevreye saygılı ve çevreyi koruyan tesisimizde atık yönetimi yapılmaktadır. Tüm atıklarımız doğaya zarar vermeyecek şekilde bertaraf edilmektedir. Onarım metotlarımız ve kullanılan malzeme aracınızın değerini kaybetmeden uzun yıllar zinde kalmasını sağlamaktadır.


Mekanik bakım ve onarım bölümümüzde aynı anda 23 adet araç, karoseri bölümümüzde aynı anda 22 adet araç hizmet alabilmektedir. Boya bölümüzde çevreye duyarlı su bazlı ürünler kullanılmakta olup, sahip olduğumuz astar ve boya kabinleri boya işleminin en iyi şekilde aracınızın değerini arttırmak için kullanılmaktadır.


45 araçlık otoparkımızda park yeri arama kargaşasından uzak, huzurlu bir şekilde aracınızı park edebilirsiniz.


1.700 m2 alana kurulmuş olan yedek parça depomuzda ihtiyacınız olan parçalara kolaylıkla ulaşabilir, yedek parça ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözersiniz.

 

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.