Renault-Mais Boğaziçi Şube
  • Bakım onarım hizmetimiz, randevu alınmasından aracınızın teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir. Aracınızım bakımı tam eğitimli, bilgili ve samimi bir ekip tarafından yapılmaktadır.
  • Aynı anda 20 aracın mekanik bakımının yapıldığı servisimizde %100 orjinal Renault ve Dacia yedek parçaları kullanılmaktadır.
  • Binlerce referanslık yedek parça stoğumuz aracınızın hareketsiz kalmasını engellemek için hizmetinizdedir.
  • Mağazamızda veya servisimizde beklemeyi tercih etmeniz durumda sizler için hazırlanmış özel alanlarada dinlenebilir, TV seyeredebilir, kablosuz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Zamanınız kısıtlysa aracınızı adresinizden alıp, bakımını yaptıktan sonra yine size teslim ediyoruz. Ya da size ulaşım desteği sağlıyoruz. 
  • Hareketsiz durumlarda kullanımınıza sunulmak üzere bekleyen Artı Oto hizmetimiz mevcuttur. Artı Oto hizmetimiz ile, aracınızın bakımı yapılırken siz de herhangi bir aksaklık yaşamadan kendi programınıza devam edebilirsiniz. 
 
 

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.